Reference

Od roku 1994 jsme realizovali například…

Porsche Praha Smíchov

assets-Uploads-Prilohy-1443-new-newsarticle-obrazky-smichovfotoctomasmalyMG6241a

Areál autoservisu Porsche Praha Smíchov se nachází se v Praze, Vrchlického 31. Skládá se z pěti showroomů (Audi, Volkswagen, Škoda, Bentley, Lamborghini), parkingu a administrativní budovy.

V tomto areálu jsme realizovali kamerový systém, elektrickou zabezpečovací signalizaci, pravidelné kontroly a servis, přípravu pracovníků servisu ke zkoušce z vyhlášky §50.

 

 

Panattoni D5 Logistics Park

D5stribro

Distribuční centrum Panattoni D5 Logistics Park se nachází u exitu 107 z dálnice D5. Areál využívají například Assa Abloy, Lear Corporation, Bock Kaltemaschinen, Oak Eurasia (Burr OAK), Leoni, Neumatic, Automotive.

V tomto areálu jsme prováděli pravidelné kontroly a revize elektrické požární signalizace, servis a její úpravy a rozšíření dle individuálních potřeb zákazníků.

 

 

 

Panattoni Park Prague Airport

BUR4fc5e2_144528_4280637

Čtyřicetihektarové území se nachází na západním okraji hlavního města Prahy a v těsném sousedství mezinárodního letiště Praha Ruzyně u exitu rychlostní komunikace R6.

V tomto areálu jsme prováděli pravidelné kontroly a revize elektrické požární signalizace, servis a její úpravy a rozšíření dle individuálních potřeb zákazníků. Mohlo by Vás zaujmout, že jsme prováděli úpravu požární signalizace pro společnost Amazon, při jejích prvních aktivitách v České Republice.

 

 

Panattoni BTS Assa Abloy

tynisteProjekt o rozloze 10 000m² sloužící pro společnost Assa Abloy se nachází v Týništi nad Orlicí.

V tomto areálu jsme prováděli pravidelné kontroly a revize elektrické požární signalizace, servis a její úpravy a rozšíření dle individuálních potřeb zákazníků.

 

 

 

Business park Chodov: The Park

2172

Business centrum The Park na pražském Chodově je největším administrativním centrem ve střední Evropě. Areál využívají společnosti jako například: 3M, Accenture, Adi, B Braun, Castrol, Dell, DHL, Eaton, EMS, Fujitsu, Honeywell, IBM, Ness, a mnoho dalších.

Majitel společnosti, tehdy ještě působící ve společnosti Siemens projektoval slaboproudé instalace (EPS, CCTV, ACS, Evakuační rozhlas, ….) v celé nové etapě areálu.

Později, již soukromě jsme prováděli instalace a pravidelné kontroly, revize a úpravy elektrické požární signalizace, kamerového systému, přístupového systému, evakuačního rozhlasu a elektrické zabezpečovací signalizace.

Dále například….

Realizovali jsme desítky dalších instalací, kontrol, revizí a úprav jak pro velké společnosti, tak pro drobné podnikatele a soukromníky, nebojte se nás tedy kontaktovat, určitě pro Vás nejdeme vhodné řešení.

AccentureDell, Fujitsu, Global auto, Global kolo, Ness, Oddělení městské policie Praha, Panattoni, Porsche Praha Smíchov, SABMiller, Velkopopovický Kozel, ….