VSS (CCTV)

CCTV_banner


camera_rightK čemu slouží?

Kamerové systémy slouží k zabezpečení vnitřních i venkovních prostor,  dohledu v dopravě, kontrolách technologických procesů,  počítání osob nebo jejich rozpoznávání. U zabezpečení objektů se vhodně doplňují se systémy Elektrické zabezpečovací signalizace.

 

Jaké jsou možnosti?

Kamerové systémy lze rozdělit na analogové s přenosem signálu po koaxiálním kabelu a IP po síti Ethernet s využitím datových kabelů strukturované kabeláže nebo po optické síti. V současnosti i kamery s analogovým přenosem signálu využívají digitální zpracování obrazu vyznačujícím se kvalitním obrazovým výstupem i za zhoršených světelných podmínek. Signál z kamer je veden do  digitálního záznamového zařízení (DVR/NVR/Server) kde je signál zpracováván a ukládán na pevné disky.

 

CCTV_nvrs

Záznamová zařízení umožňují zpracování a záznam obrazových informací dle předem nadefinovaných požadavků na kvalitu obrazu, času záznamu, řízení otočných nebo zoomovacích kamer a způsobu vyhodnocení   reakcí systému na poplachové stavy. Vyhledávání v záznamech je usnadněno nastavením detektorů pohybu a využitím inteligentní analýzy obrazu při vyhledávání  změn v obrazu na konkrétních místech záběru kamery.

Záznamová zařízení lze připojit k internetu pro dálkový dohled a správu jak z Vašeho PC, tak mobilního telefonu, nebo tabletu.

cctv_kamera_klient_web


Pomůžeme Vám s optimálním výběrem systému a typů kamer pro Vaší aplikaci s využitím našich dlouholetých zkušeností se zabezpečováním od rodinných domů, rekreačních objektů po areály se stovkami kamer v nepřetržitém provozu přes 15let.

bosch-Logoaxis_logo

 
 

hikvision

Samsung_Logo.svg